Art & Beauty

Art & Beauty

Kolekce Beauty je určena pro jedinečné osoby i zvláštní okamžiky. Každý set je navržen profesionálními umělci se smyslem pro každý detail. Jednotlivé vzory umocní krásu vašeho domova. Kolekce však skvěle poslouží i jako ideální dárek nebo třeba perfektní servis. Díky tomu můžete svým nejbližším dokázat, jak moc si jich vážíte – s Crystalexem je to teď ještě lehčí, neboť všechny produkty kolekce Beauty posíláme v luxusním balení, včetně dárkové kartičky. Vaše zvolené výrobky stačí objednat a o zbytek se postaráme my.

Christmas collection

Nalaďte se na pravou sváteční atmosféru s novou vánoční kolekcí, která svým promyšleným vzhledem náležitě podtrhne výjimečnost nejkrásnějších svátků v roce.

FOREST

FOREST

Sada originálních sklenic na pivo i likér je vyrobená z jedinečně tvrzeného křišťálového skla, které dobře poslouží i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zvedněte číše nad hlavu a připijte si společně na zdárný lov!

PRO MUŽE

BURLESQUE - Tak na ex! Sklenice s tímto klasickým motivem burlesky je tím nejlepším způsobem, jak potěšit někoho blízkého. Dárkový set obsahuje čtyři různé krasavice, a každá se náramně dobře vyjímá na zlatavém pozadí plné sklenice oblíbeného piva.

PRO MUŽE
PRO ŽENY

PRO ŽENY

BLONDE - Lyrický motiv inspirovaný nadčasovým uměním Pabla Picassa a Henriho Matisse. Živé barvy prosvítají nápojem, a nabízejí nový pohled na svět okolo. Hra světla dovede být tak krásná!

Svíčky

Rozhodli jsme se vytvořit jedinečnou sérii svíček, které nabízíme ve třech verzích: skořicová Cannal Orange, květinová Pretty Woman, a dřevitá Santal Sensual. Svíce hoří v decentně sprejovaných sklenicích z broušeného křišťálového skla, které dá nejlépe vyniknout jejich kouzelnému svitu. Všechny svíčky série Art & Beauty balíme do jedinečného dárkového balení.

Svíčky
LOVE

LOVE

Pravá láska je čirá jako naleštěný krystal. Ale je také křehká jako sklo, a tak je třeba o ni pečovat. I proto nabízí Crystalex kolekci LOVE, jejíž jedinečné produkty dovedou sdělit pocity, na které slova často nestačí.

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu