Exclusive

Exclusive

Tradice českého umění má dlouhý příběh, který jsme oživili ve zbrusu nové kolekci skleniček na šampaňské. Tato exkluzivní a licencovaná kolekce je obdařena rukopisem secesního umělce Alfonse Muchy a ztělesňuje eleganci secese – ladného a působivého stylu, který v Muchovi našel jednoho ze svých největších umělců. Kolekce vychází z autentické klasiky, kterou obohacuje o novodobý vzhled a současné designové zpracování. Crystalex by Mucha je do detailu propracovaná kolekce, která potěší všechny milovníky klasické krásy.

Mucha by Crystalex - Coupe

Luxusní, elegantní, precizně zpracované a výjimečné i v těch nejmenších detailech. Takové jsou exkluzivní skleničky na šampaňské inspirované dílem secesního umělce Alfonse Muchy. Působivý design tvoří kombinace pravého zlata kombinovaného černou, růžovou, nebo bílou kontrastní barvou v matné povrchové úpravě. Tečkou za dokonalostí je zdobení pomocí diarytu, které vystihuje mistrův osobitý rukopis. Dvoudílná sada je balená do dárkové krabičky spolu se vzkazovou kartičkou a poslouží jako ideální dárek.

Mucha by Crystalex - Champagne Flute

Nadčasová krása secese nejlépe vynikne ve spojení čistoty skla s přírodními výjevy, což dosvědčuje exkluzivní kolekce skleniček na šampaňské dekorovaných ve stylu secesního umělce Alfonse Muchy. Jedinečné zpracování za pomoci sítotisku podtrhuje kouzlo elegance, jemnosti a vytříbeného luxusu, a je umocněno mistrovým originálním rukopisem. Čtyřdílnou sadu balíme do dárkové krabičky spolu se vzkazovou kartičkou, díky čemuž poslouží jako ideální dárek.

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu