> Produkty> Ostatní sortiment>Ostatní sortiment

Ostatní sortiment

V produkci Crystalexu lze také nalézt vázy, džbány či velmi oblíbené karafy/decantery. Vázy jsou velmi oblíbeným výrobkem k následnému dekorování. 

 

KARAFY/DEKANTERY

Dekanter se nejčastěji používá k provzdušnění převážně mladších vín. Kromě mladých vín lze doporučit přelití do karafy také u robustních a silných vín. Přelitím do lahve vznikne větší plocha, která urychlí okysličení vína. Dle různých názorů by se mladé víno mělo přelít 0,5 - 2 hodiny před podáváním. Přelevání je vhodné i pro některá bílá vína.

 
           

 

VÁZY

V naší kolekci naleznete vázy jak moderní, až 35 cm vysoké, tak i vázy klasický tvarů. Kolekce váz je součástí programu " For Your Home". K dispozici je i mnoho dekoračních technik, kterými lze vázám dát tu správnou atmosféru. Náš sortiment také obsahuje koulové vázy, které jsou vhodné pro různá vlastní aranžmá - plovoucí květy, písek, kamínky, sušená aranžmá, různé druhy svíček apod.

 

       
               

 

DŽBÁNY

V sortimentu Crystalexu naleznete i džbány, které se hodí pro každou příležitost. Nabízíme džbány jak klasických, tak i moderních tvarů.

 
           

 

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz