> O nás> Kvalita a certifikáty>Kvalita a certifikáty

Kvalita a certifikáty

Společnost se řídí pravidlem, že měřítkem kvality práce je spokojenost zákazníka. Na základě zavedeného systému managementu kvality se proto snažíme nejen odstraňovat vzniklé závady, ale i jejich příčiny. Za tímto účelem dochází k vnitřním auditům jak kvalitativním tak procesním a přijímání nápravných opatření. Klademe důraz na výstupní kontrolu produkce, kde lidský faktor posilujeme účinnými kamerovými systémy, které zvyšují efektivnost průběžné stoprocentní kontroly na výstupu.

Naší konkurenční výhodou je vlastní křišťálová sklovina kategorie Cristallin. Pro přípravu našeho sklářského kmene využíváme kvalitní křemenný písek, naopak nevyužíváme sloučeniny olova.

Tato sklovina nepatří do skupiny obyčejných sodo-draselných skel, ale do speciálních křišťálových. O zařazení do této prestižní skupiny rozhoduje dodržení stanovených vyjmenovaných fyzikálních a chemických vlastností. Splnění těchto požadavků osvědčuje „Certifikát shody“, který naše společnost vlastní. Výrobky z této skloviny zaručují zdravotní nezávadnost.

 

 

Výrobky společnosti Crystalex se vyznačují prvotřídní kvalitou, která nás řadí mezi přední výrobce domácenského skla. Naše produkty se pyšní řadou důležitých vlastností, díky kterým splňují následující normy:

CSN EN 1183 – tepelná odolnost skla
CSN EN 12875 – odolnost v myčkách na nádobí
CSN EN 12980 – odolnost proti nárazu
CSN EN 1388 – zdravotní nezávadnost
CSN OSO 695 – odolnost proti alkáliím
CSN ISO 719 – odolnost skleněné drti proti vodě
CSN 01 1718 – souhrn optických vlastností
CSN 70 0513 – hustota skla
CSN 70 0532 – odolnost proti HCl
CSN 70 8005 – užitkové sklo


 

Certifikáty a prohlášení ke stažení:

     
     
   
 
   
 
   
 

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz