> O nás> Technologie výroby>Technologie výroby

Technologie výroby

Vycházíme vstříc těm nejrozmanitějším přáním svých klientů. Naše výrobky vykazují vynikající užitné vlastnosti. Za jejich úspěchem stojí nejen bezkonkurenční prvotřídní sklovina, ale i vyspělá technologie tvarování.

Orientujeme se zejména na výrobu z automatických linek, které umožňují vyrábět kvalitní a zároveň cenově dostupné výrobky v kapacitě 60 milionů kusů ročně. První automatická linka byla uvedena do provozu již v roce 1972 a stala se základem budoucího rozšiřování výrobních kapacit a průběžné modernizace výrobních zařízení.

Na světových trzích slaví úspěch zejména produkce dekorovaného skla. Zakládáme si na co nejširší nabídce originálních motivů i zpracování zdobení. Umění dekorace je výraznou přidanou hodnotou, která nás zajímavě odlišuje od konkurence. Vyvážené portfolio tradičních i moderních dekorů, je zaměřeno nejen univerzálně, ale nabízí i vzory upravené podle požadavků jednotlivých obchodních teritorií.

Používáme celou řadu ručních tradičních i originálních moderních dekoračních technik. Z nejvýznamnějších jmenujme pantograph, diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt a sítotisk. Řada dekorů využívá i kombinace výše uvedených dekoračních technik.

Návrhy dekorů připravují zasvěcení designéři i nezávislí renomovaní umělci, a to v přímé spolupráci se zkušenými dekoratéry z provozu. V naší kreativní dílně tak vznikají návrhy, které oceňují milovníci krásných věcí i znalci včetně autorit v oboru.

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz