> Novinky> Události>Crystalex na Velvyslanectví ČR v Berlíně - 10.11.2016

Crystalex na Velvyslanectví ČR v Berlíně - 10.11.2016

Dne 27. října 2016 uspořádalo Velvyslanectví ČR v Berlíně ve spolupráci s Libereckým krajem recepci u příležitosti státního svátku České republiky. Liberecký kraj se představil jako kraj sklářský a kulinářský. 


Crystalex CZ, s.r.o zde jako jedna z firem zastupoval sklářské odvětví. Kulinářské odvětví Libereckého kraje zastoupil pivovar Cvikov se svým pivem a kvašenými ovocnými šťávami a Jizerské pekárny a.s. představily regionální výrobek roku 2016 bezlepkové zákusky.

Recepce proběhla v prostorách Zastupitelského úřadu v Berlíně za účasti cca 600 hostů z řad diplomatického sboru, představitelů německé politické, hospodářské a kulturní scény a české krajanské komunity. Slavnost zahájili velvyslanec Tomáš Jan Podivínský spolu s hejtmanem Liberecké kraje Martinem Půtou. Liberecký kraj se také představil jako známá a žádaná turistická destinace česko – polsko – německého pohraničí.

Sklářství je po staletí tradiční průmysl Liberecka, na recepci se vedle Crystalexu také prezentovaly firmy: Glassor s.r.o., Granát, d.u.v. Turnov, ŠENÝR Bijoux, s.r.o., Detesk, s.r.o., EGERMANN, s.r.o., Preciosa a.s. 

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz