> Novinky> Události>Ambiente 2015

Ambiente 2015

Připomínáme výstavu Ambiente 2015 ve Frankfurtu, která se konala ve dnech 13-17.2.2015. Celkem výstavu navštívilo 135 000 zákazníků, kteří se mohli seznámit s nabídkou 4 811 vystavovatelů z 94 zemí světa! Stánek Crystalex se jako v minulém roce vyznačoval svojí lehkosti a světlosti designu, navíc byl rozšířen o další prezentační plochu, což umožnilo představit větší počet výrobků. Už teď se začínáme připravovat na Ambiente 2016, která se koná ve dnech 12-16.2.2016, abychom Vás mohli znova mile překvapit.

 

NOVINKY V AUTOMATICKÉ VÝROBĚ

Pro letošní rok bylo připraveno masivní rozšíření stávajícího sortimentu v kalíškách. Naši designéři připravili 3 zcela jedinečné nové soubory. Pojďme si je představit.

Grace  

Již na první pohled Vás zcela určitě zaujme soubor Grace, který působí s královskou grácii. Tento soubor díky zajímavě tvarované noze a zcela atypicky tvarovanému kalichu přináší i mnoho možností k dekoracím, které ještě podtrhnou unikátnost tohoto souboru.

Nový soubor Rebbeca působí naopak ladnými a plynulými tvary. Díky nim se tato série hodí pro každou příležitost a nabízí prostor pro různé moderní i tradiční dekorace.

Série Kate zaujme na první pohled otevřeným kalichem, který plynule přechází do nohy. Tento moderní soubor, který elegantně využívá různé výšky nohou, je prezentován kalíšky 8 odlišných velikostí. Jedná se tak o velmi komplexní sérii, která nabízí jak klasické kalíšky na víno, likér či pivo a také v poslední době velmi oblíbené šampaň misky.

Pod pojmem gondola si ihned představíme tradiční, turisty velmi oblíbené, dlouhé loďky, které brázdí kanály historického města Benátky v Itálii. V našem případě se však nejedná o toto známé plavidlo, ale o sortiment váz a mís s vlněnými okraji, právě připomínající výše zmíněný dopravní prostředek. Toto zvlnění přidává dynamičnost a ve spojení s různorodými barvami tak vzniká ideální dekorace pro interiér každé domácnosti.

Nestandardním okrajem Diagonal rim jsme také vybavili sérii dekantérů. Díky zkosení hrdla se nám podařilo oživit sortiment dekantérů a hlavně zlepšit praktičnost při rozlévání Vašeho oblíbeného vína.

Grace  
Grace  

 

GASTRO - HORECA

Kromě standardní produkce společnost Crystalex nabízí také produkty určené pro segment HoReCa. Pro letošní rok je připraven start nového souboru Soul včetně nové kolekce šikmých dekantérů.

 

NOVINKY V DEKORACÍCH

Crystalex je kromě hladkého sortimentu dlouhodobě úspěšný též v oblasti dekorací. Proto není žádným překvapením, že pro rok 2015 jsou připraveny desítky nových dekorací.

Tak jako i jiné obory, stolní sklo se musí řídit současnými trendy. A v dekorovaném skle to platí dvojnásob. Pro letošní rok jsme opět připravili mnoho dekorací, z nichž ty nejzajímavější si představíme.

V současné době je velmi moderní a trendy používání výrazných, v některých případech až křiklavých barev. Jedním oblíbeným typem barev jsou i tzv. barvy neonové. Spojení těchto barev a pečlivě vybraných kalíšků a odlivek dalo vzniknout dekoračnímu projektu neON. Tento projekt je charakterizován použitím 4 odstínů neonových barev s možností ledového efektu. Jejich úžasné kombinace přitáhnou pohled i konzervativněji laděných zákazníků.

Nový dekorační projekt Ellipse je výjimečný díky svému provedení. Jedná se o diarytem vytvořené elipsy na kalíšku a odlivkách, které jsou navíc ještě zatřeny barvou pro její zvýraznění. Tato technologie je vysoce náročná na zpracování, avšak výsledek dal vzniknout zcela specifickému modernímu dekoru. Ellipse je součástí stále oblíbenější rodiny dekoračních projektů, takže i v tomto případě budou artikly zabaleny v krásném dárkovém balení s motivem dekoru.

Nabídka dekoračních technik je opravdu široká: dekorování pantem, technika rytí (prováděná moderními technologiemi), malování, sítotisk,  obtisky, pískování , stříkání... A samozřejmě též kombinace technik.

Kromě dekorovaných kalíšků jsou představeny i kolekce dekorovaných váz, které jsou tradičně důležitým doplňkem produkce Crystalexu.

Některé dekory tak mohly být prezentovány na široké tvarové kolekci – na kalíšcích, odlivkách i vázách, což je samozřejmě velmi působivé.

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz