Náborový příspěvek

Náborový příspěvek

PŘIJÍMÁME   STROJNÍKY SKLÁŘSKÝCH STROJŮ STROJNÍKY SKLÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ NA DEKOROVÁNÍ SKLA OPERÁTORY VÝROBY SKLADNÍKY   A DALŠÍ POZICE: https://www.crystalex.cz/cz/info/52-kariera.html      
PF 2021

PF 2021

Crystalex oslavil 10 let od obnovení výroby

Crystalex oslavil 10 let od obnovení výroby

Dne 16. 1. 2020 v prostorách vzorkovny proběhla oslava 10 let od obnovení výroby ve společnosti Crystalex CZ s.r.o. Majitelé, partneři i zaměstnanci zavzpomínali na uplynulé roky. Přejeme společnosti hodně dalších úspěšných let a spokojených zákazníků. https://www.youtube.com/watch?v=KWe_UgWLMF0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Kt6wQOkViUnaXkijAEpaQDOPnlYIOJ4nYbxiWs4m3OUtZoi2xMNGMBh8
Víkend křištálového údolí

Víkend křištálového údolí

Křišťálové údolí otevírá brány o víkendu 26. - 27. října 2019. Dva dny otevřených dveří ve více než 40 sklárnách, ateliérech, muzeích a školách. Liberecký kraj je celosvětově výjimečný šíří a různorodostí sklářské, bižuterní a šperkařské výroby. Crystalex CZ, s. r. o. zve širokou i odbornou veřejnost v termínu 26. 10. až 27. 10. 2019 vždy od 9:00 do 16:00 hodin na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Při této schůzce s ušlechtilou krásou seznámíme své návštěvníky s celým naším vývozním programem. Zblízka poznají výrobu nápojového skla z krystalinové skloviny Sparkle, která má optické i mechanické vlastnosti světových parametrů, a proto vyhovuje náročnému provozu jak domácností, tak hotelů a restaurací. Po prohlídce můžete navštívit naší prodejnu a udělat tak radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Najdete zde průřez našeho celého sortimentu a to hladké nebo dekorované kalíšky a odlivky, tenkostěnné karafy, dekántery, džbány, láhve a vázy různých velikostí. Součástí nabízeného sortimentu je i sekce výprodejového zboží za velmi příznivé ceny.
O nás

O nás

Crystalex CZ, s. r. o., je přímým pokračovatelem těch nejlepších tradic českého sklářství. Jako největší domácí výrobce nápojového skla patří zároveň v tomto oboru i mezi přední světové výrobce.
eshop

eshop

Nakupování v internetovém obchodě Crystalex.cz je velmi snadné. Svou domácnost či firmu můžete mít vybavenu naším sortimentem doslova
Nápojové sklo

Nápojové sklo

Dekorace

Dekorace

Gastro

Gastro

Nedílnou součástí portfolia společnosti Crystalex je sortiment určený pro použití v HoReCa segmentu. Výrobky tak musí mít vysokou odolnost, praktičnost a v neposlední řadě osobitý design.

Jen ušlechtilé sklo umožní vychutnávat život všemi smysly.

Crystalex CZ, s. r. o., je přímým pokračovatelem těch nejlepších tradic českého sklářství. Jako největší domácí výrobce nápojového skla patří zároveň v tomto oboru i mezi přední světové výrobce. 
Naším cílem je zprostředkovat svým náročným zákazníkům dokonalý a jedinečně harmonický smyslový zážitek při každém napití.

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz